موکت دانیال
خانه / موکت تافتینگ / انواع موکت تافتینگ | لیست قیمت موکت سال ۹۹
قیمت موکت پرز بلند

انواع موکت تافتینگ | لیست قیمت موکت سال ۹۹

لیست قیمت انواع موکت تافتینگ به منظور اعلام تغییرات از سوی مراکز فروش ارائه می شود. از این رو در سال ۹۹ نیز می توان شاهد فعالیت عرضه کننده ها به منظور همکاری با خریداران در تامین مدل های جدید موکت بود.

تقریبا همه افراد با موکت آشنایی داشته و استفاده آن را در اطراف خود به خوبی می بینند. این کفپوش یکی از بهترین ها بشمار می آید که از گذشته تا به امروز مورد استفاده بوده و تغییرات زیادی نیز داشته است.

انواع موکت تافتینگ

اهداف مهم تولید موکت و عرضه آن در بازار

امروزه فعالیت کارخانه های تخصصی در کشورهای مختلف دیده می شود که انواع موکت را با تکنولوژی روز دنیا تولید و راهی بازار می کنند.

موکت ها با اهداف زیر تولید می شوند:

  • ایجاد تنوع و قدرت انتخاب بیشتر
  • کاهش هزینه خریداران
  • سهولت در نصب و استفاده
  • ارائه رنگبندی های شیک و زیبا

لذا در ایران نیز اهمیت زیادی به خرید انواع موکت داده شده تا هر شخص با در نظر گرفتن سلیقه و نیاز خود اقدام به خرید این محصول کند.

قیمت موکت پرز بلند

موکت چگونه ساخته می شود

اما سوالی که بسیاری از خریداران در رابطه با موکت داشته این است که موکت ها چگونه تولید می شوند؟

همانطور که می دانید موکت یکی از تولیدات صنعتی بوده که در راستای طراحی و تولید آن از دستگاه های مخصوص بهره گرفته می شود. در تولید موکت از مواد اولیه زیر بیشتر استفاده می شود:

  • پلی استر
  • پلاستیک
  • نخ
  • لیاف مصنوعی

از این رو شکل دادن به این تولیدات راحت بوده و به راحتی با کمک تکنولوژی دستگاه های صنعتی تولید و راهی بازار می شوند.

جدیدترین انواع موکت تافتینگ

موکت تافتینگ یا پرزبلند از جمله بهترین هایی ست که در سالهای اخیر به تولید ان توجه می شود. این تولیدات با بهره گیری از متریال خوب و بهترین الیاف ساخته شده و طول عمر زیادی دارند. در سالهای اخیر همواره جدیدترین مدل های موکت تافتینگ در دسترس افراد بوده و براساس شاخصه های کیفیتی و دیگر موضوعات انتخاب و خریداری می شوند.

در بازار ایران جدیدترین موکت تافتینگ از مارک های خوب ایرانی و خارجی عرضه می شود. لذا خریداران می توانند معیارهای خود را برای خرید و بهره گیری از این موکت ها مد نظر قرار داده و انتخاب بهتری داشته باشند.

انواع موکت تافتینگ

لیست قیمت موکت پرزبلند سال ۹۹

قیمت موکت پرزبلند یا تافتینگ یکی از فاکتورهایی ست که اغلب افراد با در نظر گرفتن آن اقدام به خرید نموده و همواره زیباترین ها را تهیه و استفاده می کنند. این تولیدات که در مواد اولیه و روش تولید تفاوت های زیادی دارند، مسلما در قیمت فروش نیز شرایط ویژه ای خواهند داشت.

با توجه به تغییرات قیمتی همواره لیست قیمت انواع موکت از سوی مجموعه های مختلف اعلام شده و باکیفیت ترین ها در دسترس افراد قرار می گیرند. لذا در سالهای اخیر توجه ویژه ای به همکاری شرکت های توزیع کننده در زمینه اعلام قیمت موکت پرزبلند شده است.

در سال ۹۹ نیز مجموعه های مختلف مانند موکت دانیال با ارائه لیست قیمت موکت زمینه همکاری را با مشتریان خود فراهم نموده و پیشنهاد جدیدی را مد نظر قرار می دهند.

انواع موکت تافتینگ

فروش اینترنتی بهترین موکت تافتینگ

بستری که اینترنت به منظور معرفی و فروش انواع موکت تافتینگ فراهم کرده است امروزه برای بسیاری از افراد بهترین گزیته بوده تا محصول مد نظر خود را تهیه و استفاده کنند. به این ترتیب خریداران زیادی نیز به سایت های اینترنتی اهمیت داده و همواره باکیفیت ترین ها را به مشتریان معرفی می کنند.

فروش اینترنتی موکت تافتینگ واسطه ها را نیز از میان برداشته و همواره جدیدترین مدل های به دست خریداران می رسد. به این ترتیب بیشتر سایت های مورد توجه بوده که همکاری لازم را با مراجعه کننده ها داشته و می توانند شرایط فروش عمده را در سراسر کشور فراهم کنند.

درحال ارسال
امتیاز شما به مطلب 5 (4 امتیاز)
جهت مشاوره و خرید در مورد محصولات، در تماس باشید:
بازرگانی موکت دانیال
شماره همراه خانم سبزبان: 09120677054
شماره همراه خانم زمانی: 09194251262
رایانامه : daniel.carpet507@gmail.com