مشاوره و سفارش

موکت

زمانی که به انتخاب انواع موکت می‌رسد، باید تمامی جوانب منزل را در نظر گرفت. طراحی دکوراسیون و رنگ آمیزی دیوار گرفته تا اتاق مدنظر برای موکت کاری همه به یک اندازه در هنگام خرید انواع موکت اهمیت دارند. تنوع طرح و رنگ ایجاد شده در انواع موکت تا حد زیادی تمامی سلیقه‌ ها را در بر می‌ گیرد. در انتخاب انواع موکت برای اتاق خواب، پذیرایی و اتاق کودک باید رنگ، طرح و نوع موکت مورد توجه قرار گیرد.

موکت طرح دار

انواع موکت‌ طرح دار با رنگ‌ ها و نقش‌های مختلف تولید شده و در قسمت‌ های مختلف منزل قابل استفاده است. بر اساس رنگ اتاق و دکوراسیون داخلی در نظر گرفته شده می‌توان طرح مناسب را انتخاب و کف منزل را با موکت طرح دار پوشاند. موکت‌ های طرح دار می‌ توانند دکوراسیون منزل شما را از یک دستی خارج کنند. اگر مبل‌‌ و دیوار ساده و رنگی دارید، استفاده از موکت هایی که طرح هندسی و یا طرح های مدرنی دارند دکوراسیون منزل شما را جذاب خواهد کرد.

موکت‌ های پرز بلند

همانطور که از نام این موکت‌ ها پیداست، از پرز های بلند تشکیل شده اند. این موکت‌ ها در دکوراسیون منزل شما جلوه ای مدرن و زیبا را ایجاد می‌ کنند. استفاده از این موکت‌ ها برای اتاق خواب و اتاق کودک به شدت توصیه می‌ شود، زیرا بافت نرم و لطیفی که دارند حس آٰرامش و گرمی را به اعضای خانواده هدیه می‌ دهند. اما انتخاب موکت پرز بلند برای مکانی مانند راهرو های خانه انتخاب مناسبی نیست، زیرا راهرو ها محل رفت و آمد زیادی هستند و الیاف موکت‌ های پرز بلند به زودی در این مکان از بین خواهند رفت.

چرا ما را انتخاب کنید؟

تامین مستقیم انواع موکت

ارائه قیمت های رقابتی در بازار

پشتیبانی کامل تا رسیدن بار

ارسال بار به تمامی نقاط کشور

تامین محصول برای صادرات

امکان همکاری با تولیدکنندگان

پل های ارتباطی

ایمیل

info@yoursite.com

فرم مشاوره و سفارش

مدیر مجموعه ما

نام مدیر مجموعه

Call Now Buttonتماس بگیرید